Dr. Czeglédi László temetése

Mint ahogy arról már a Lions Clubok Magyarországi Szövetsége is tájékoztatást adott, Dr. Czeglédi László, a "Jóságos", 2021. november 7-én elhunyt. Temetésére az Óbudai Temetőben 2021. december 3-án, pénteken 14 órakor kerül sor.

Laci szándékával egyezően kérünk Benneteket, hogy a virágra, koszorúra szánt összeget az általa alapított Centrál Lions Club 11705008-29918023 számú bankszámlájára szíveskedjetek átutalni.

A közlemény rovatban kérjük feltüntetni a „Jóságos” megjelölést.

A befolyt összeget a hajléktalan gyermekek óvodája fogja megkapni. Kérünk Benneteket, hogy a ravatalnál egy szál fehér virágot helyezzetek el.

A Gyászoló Család

„A csókod festi kékre az eget,
szemed színétől zöldülnek a fák.
Nélküled üres minden képkeret
és világtalan az egész világ.”
(Weöres Sándor)